10696 BOHEMIA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10696 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 2 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 201cm / 79inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1352kg |
| Block | 10696 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 3 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 201cm / 79inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2704kg |
| Block | 10696 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 4 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 201cm / 79inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2704kg |
| Block | 10696 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 5 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 201cm / 79inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2704kg |